Už po 150 té se díváte na sebe do zrcadla a říkáte si: „Kdy už konečně najdu stravovací styl, který mi bude vyhovovat, zažiju při něm pocit štěstí a bude pro mě hlavně dlouhodobě udržitelný?

V hloubi duše cítíte, že prostě MUSÍ existovat nějaká možnost?

☝️A víte, že existuje 8 různých typů těl, stejně jako je 8 stylů Octo codes? A je vám tedy jasné, že nemůže existovat pouze jeden stravovací režim, který by vyhovoval všem...😏😎

Toužíte po tom, aby se právě takový životní styl stal vaším dlouholetým parťákem? A zdravé tělo, šťastnou mysl i naplněné srdce  jste si udržely už napořád? A aby to štíhlé tělo bylo jen dalším, ale samozřejmým benefitem?

Potřebujete vlít čerstvou energii do žil k nastartování vašeho nového JÁ a začít pracovat na všech úrovních vašeho bytí?

Tak právě teď nastal ten pravý čas!

začíná zbrusu nový tříměsíční seberozvojový, stravovací a

detoxikační online projekt OCTO-GRAM,

ve kterém vyživíte vaše tělo tak, aby si už nikdy nemuselo ukládat tuk do zásoby, naučíte se vnímat potřeby svého těla z hlediska výživy a  regenerace, odhalíte hlavní emoční programy, které vám často do vašeho snažení hází vidle, ale nejen to. Naučíte se ovládat závislosti na cukru, chipsech a dalších lákadlech. Nedílnou součástí bude i práce na všech třech úrovních naší bytosti, tedy na úrovních těla, srdce a hlavy, tak jak s těmito trigramy pracuje metoda OCTO CODES.

 • ☝️Je možné, že potřebujete jen nové pensum informací. Že všechno to, co jste kdy četly a slyšely o potravinách, výživových doplňcích, všech možných dietách, formách půstů a všelijakého cvičení, vám udělalo tak akorát v hlavě zmatek.  
 • ☝️Je možné, že potřebujete pouze pochopit souvislosti. Protože znát souvislosti se vždy vyplatí.
 • ☝️Je možné, že vás zajímá více téma udržitelného zdraví, než jen pouhá kila navíc.
 • ☝️Možná se jen potřebujete naučit chodit nakupovat a jíst naprosto vědomě.
 • ☝️Možná si potřebujete vytvořit jen ty správné návyky a naučit se stravovat přesně tak, jak si vaše tělo žádá. A že každý máme tělo úplně jiné, na to můžete vzít jed!
 • ☝️A možná potřebuje zapracovat na svých emocích tak, aby to nebyly ony, které rozhodují o tom, co kdy a jak do sebe budete bezmyšlenkovitě cpát.

A nejen to…

 • ☝️možná potřebujete pochopit, že tak jak ne každému sluší puntíkovaná sukýnka nebo třeba otrhané džíny, tak ne všichni můžou být vegetariáni nebo naopak ne všichni můžou prospívat na paleo či carnivor stravě.

A možná si říkáte, k čemu mi to všechno bude? Pokud se vám totiž všechny tyto informace spojí dohromady a vy z hromádky rozsypaných puclíků postavíte zpátky ucelený obrázek, budete najednou blíže k cíli za svou vysněnou postavou a  můžete se začít těšit ze svého perfektního zdraví.

Najednou vám vše docvakne a vy získáte krásný pocit, že jste pro sebe udělaly maximum. A tím, že vám vše začne najednou dávat smysl,  zjistíte, že je to vlastně brnkačka.

Tohle všechno vám říkám ze své vlastní zkušenosti, neb mi rukama prošly stovky žen, které to měly na začátku stejně jako vy. Přes 500 žen absolvovalo testovací projekt OCTO-GRAM a následně dalších minimálně 600 žen se zapojilo do dalších jeho ročníků. Mnoho žen mám i ve své osobní péči, kde též pracujeme velmi individuálně.

A všechny své klienty učím hlavně toto: 

JEZ ABYS VYŽIVIL SVÉ TĚLO,
NE ABYS KRMIL SVÉ EMOCE!!!

Je to takové mé motto, se kterým velmi souzním. Protože emoce bývají často zodpovědné za naše přejídání, za naše selhávání a za následné pocity viny.....a pak se furt točíme v začaravaném kruhu bez hmatatelných výsledků.
 

Jelikož i já na sobě neustále pracuju, přečetla jsem spoustu dalších knih, absolvovala nespočet nových zajímavých seminářů, a dokonce jsem se odhodlala ke studiu Školy Jednotné medicíny a psychosomatiky, tak logicky nastal čas, všechny nově nabyté informace zapracovat do dalšího levelu našeho úspěšného seberozvojového, stravovacího a detoxikačního projektu OCTO-GRAM.

A tak máte tu čest stát před branami fungl nového, výjimečného stravovacího projektu, který řeší nejen stravu, ale i duši. Vy, co znáte metodu OCTO CODES módní návrhářky Táni Havlíčkové už tušíte….

Ano, porozumět našemu tělu z hlediska výživy a naší duši z hlediska OCTO CODES otvírá opravdu cestu ke krásnému naplněnému životu. Získáte totiž krásné zdravé tělo, ve kterém sídlí zdravý duch.

Jsem duší hlavně terapeut, a velmi ctím výrok, že " Terapeut neléčí. Terapeut je osoba, která vám posyktne prostor na probuzení vašeho vnitřního léčitele tak, abyste se mohly vyléčit sám". A tohle se mnou přesně zažijete!

OCTO-GRAM je jedinečný stravovací projekt, který  řeší jak vaše tělo, tak  i vaši duši. Je to projekt, kde nedostanete vytvořený a spočítaný jídelníček, který budete jen slepě dodržovat. Nedostanete nákupní seznamy, ani kuchařku s povolenými recepty. 

OCTO-GRAM je projekt, kde se budete učit vnímat opravdu jen vaše jedinečné tělo, jeho bytostné potřeby a reakce, a zároveň převezmete vlastní zodpovědnost nad svým chováním, nakupováním i přípravou samotného jídla.

OCTO-GRAM je projekt, kde síla skupiny opravdu pomáhá. Protože vědět, že stejně jako já, je na tom spoustu dalších žen, je určitý závazek. Zároveň je OCTO-GRAM projekt, kde poznáte, že sdílení je opravdu léčivé. Věřte, že když uvidíte talíře ostatních účastnic, nedá vám to podvádět. Prostě se zakousnete a řeknete si, to musím zvládnout přeci taky. Není to o soutěžení. Je to o inspiraci a podpoře. Právě sdílení je to, co ženy opravdu velmi oceňovaly v minulých ročnících. A když jsme na konci posledního projektu OCTO-GRAM spočítaly finální úbytek kil všech účastnic na několik tun, věřte, že byl důvod k oslavě!

Samy by to ženy těžko zvládly. Síla skupiny je opravdu nenahraditelná. OCTO-GRAM je projekt, kde si samy volíte, co budete vařit a jíst. Protože jíst to, co mi nechutná, nebo co mi nedělá dobře, je cesta do pekel. OCTO-GRAM je projekt, kterým můžete inspirovat i své okolí, být vzorem pro své děti, nebo naopak pro své rodiče, ale i kamarádky či kolegyně z práce. Věřte, že když vás po těch 3 měsících uvidí, řeknou vám – "ty… řekni mi, jak jsi to udělala, že vypadáš tak báječně!!!"

Zdravým životním stylem se zabývám déle než 15 let. Po pár letech práce s mými klientkami mi došlo, že řešit stravu pouze z pohledu fyzického těla prostě nefunguje. Přidala jsem tedy nějaký ten koučink a učila klientky srovnat si své myšlenky, a poodhalit staré nefunkční programy v jejich mysli. Jejich výsledky se tak opět přiblížily mé představě o spokojené lidské bytosti, nicméně jsem vnímala, že těm ženám stále ještě malý kousek chybí. Jako by byly tělo bez duše!!! A to doslova. A v tu chvíli mi Vesmír poslal do cesty knihu Táni Havlíčkové Móda a duše aneb klíč k sobě. A mé srdce, jelikož jsem chtěla být už od mládí módní návrhářka, zaplesalo!!! No to je přesně ono. Ta duše žen potřebuje osvobodit… došlo mi. A tak jsem se vrhla na studium metody OCTO CODES, jakožto formu fashion terapie, abych zjistila, jak obrovskou roli hraje v našem životě naše duše. No a jak moc souvisí styl vaší duše s metodou OCTO CODES, to se dozvíte právě v OCTO-GRAMu – v převratné stravovací a seberozvojové metodě pro vaši duši.

Můj pohled na výživu a na mou práci s klienty se holistickým pohledem na lidskou bytost změnil od základu. Pečlivým studiem lidského těla, hlubokým poznáváním lidské duše i zkoumáním nefunkčních vzorců v naší hlavě jsme spolu s Táňou Havlíčkovou vytvořily ojedinělý pohled na stravování podle osmi stylů, tedy podle metody OCTO CODES. Táňa pak jako správná rebelka a spisovatelka to hodila do slov a tak vznikla kniha s názvem Jídlo pro duši aneb pojďme zbořit mýty o stravování, kde jsem měla tu čest vám napsat pár kapitol😇.

ALE JAK PROBOHA SOUVISÍ VÝŽIVA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a metoda OCTO CODES? Vždyť ta je přeci o hadrách……, ptáte se možná???

Souvisí a víc, než si možná dovede představit. Kdo znáte OCTO CODES víte, že každému stylu patří jeho specifický trigram, tedy soubor 3 čar, které představují TĚLO, SRDCE a MOZEK. Některé čáry jsou jinové, některé jangové. A každá z těchto čar potřebuje jinou výživu. Jinové tělo potřebuje například více sacharidů, jangové tělo si žádá naopak více bílkovin. Ano, jsou to zcela převratné informace, které tímto způsobem ještě nikdo nezpracoval. Začátky byly tedy trochu odvážné. Budou nám ty ženy věřit, že každá má jiné tělo a potřebuje tedy odlišnou výživu? Co když si řeknou, že jsme se úplně zbláznily, když chceme propojovat výživu a hadry? Jenže když to nevyzkoušíme, nikdy to nezjistíme. A tak vznikla testovací skupina a do ní se hned přihlásilo více jak 500 účastnic. Byl to pro nás šok! Fakt, ale zároveň jsme byly děsně natěšený, že ženy chtěj zkoumat samy sebe, že chtěj zjistit o svém těle maximum, a že už chtěj pochopit, jak udělat to, aby ladil vnitřní obsah a vnější obal😏😎.

Nikdy nezapomenu na ten okamžik, kdy Táňa řekla, hele jdem do toho!!! Tohle prostě musíme vyzkoumat. Já byla tehdy trochu zdrženlivá, říkala jsem si, jestli se nepouštíme na příliš tenký led. Ale kdo Táňu znáte, tak víte, že tomu rozhodnutí prostě nešlo odolat a já kývla. Moje hlava se trochu bránila, protože přeci nemůžu vyvrátit téměř všechny informace o výživě, která jsem tak těžko nabyla svým dlouholetým studiem. Můj naučený hlas v hlavě křičel: "Ty není to blbost? Není náhodou lepší se držet tzv. vědecký ověřených studií a nevymýšlet blbosti?“

Něco uvnitř mě ale z druhé strany našeptávalo, vždyť přece víš, že je to ta správná cesta, kolikrát už sis sama pro sebe zpochybnila tolik „vědeckých výroků“ …navíc má touha spojit způsob stravování s tím správným odstínem naší duše, kterou pak ještě správně oblíknu tak, aby opravdu vše ladilo do posledního detailu a všechny tři úrovně našeho bytí, tedy tělo, srdce i mozek, byly v souladu… to byla nádherná představa o celistvosti našeho bytí. A já už si představovala ty krásné, štíhlé, skvěle vypadající ženy, které ví, kým jsou, které jsou si vědomy své krásy, výjimečnosti a jedinečnosti.

No a hádejte co? Tahle výzva mi kompletně změnila můj pohled na zdraví, na stravování, a na tzv. zdravý způsob života. Samozřejmě taky na to, jak respektovat individuální nastavení každé klientky, na jejich rozdílná těla, rozdílné duše.  Tohle pojetí jejich rozdílného světa se pro mě stalo výzvou. A víte co? Tohle rozdílné pojetí světa podle OCTO CODES, a to i v oblasti stravování, mě začalo děsně bavit, dávat hluboký smysl a tím pádem i naplňovat.

A tak započala nová éra mého působení v roli koučky a terapeutky v oblasti zdravého životního stylu. Jednak ve způsobu, kterým vás provázím na cestě za zdravým a krásným tělem, protože vím, že každý z 8 stylů potřebuje trochu jiný přístup, a pak i v tom, aby vám to slušelo a cítily jste se prostě skvěle ve vašem těle. Protože i ten styling udělá obrovsky velkou službu k nabytí ztraceného sebevědomí. A to je pak ta finální tečka za vaším novým JÁ, které už nebudete chtít nikdy opustit.

Jsem nesmírně vděčná, že mi metoda OCTO CODES vstoupila do života a že s ní můžu seznamovat i vás. Je to metoda holistická a hlavně léčivá.

Pochopením svého vlastního stylu získáte obrovské množství AHA momentů i v oblasti stravování a životního stylu.

A cesta za krásným a zdravým tělem se pak stane rázem jednodušší!!

Možná si říkáte, proč vám to celé tak nadšeně popisuju?

No, protože mi došlo, že stejně jako já tehdy, i vy si můžete nyní klást otázky:

 • Nemám žádné odborné znalosti v oboru zdravého stravování, ani o metodě OCTO CODES, nebude to pro mě moc obtížné se zorientovat?
 •  Jak správně jíst už jsem se učila mnohokrát, ale nikdy jsem nedosáhla kýženého výsledku. Povede se mi to nyní s tímto programem provázaným s OCTO CODES?
 • Jak si nastavit stravování a zahrnout do toho i mou rodinu, když jsme každý v jiném stylu? Nechci si vařit zvlášť.
 • Jak to celé zvládat časově a nestrávit v kuchyni všechen svůj volný čas?
 • Jak se naučit odolávat dotěrným otázkám – ty už zase držíš dietu? Jak si to ustát před svým okolím?
 • Pomůže mi OCTO-GRAM se zdravotními obtížemi a alergiemi?
 • Budu muset tento způsob stravování dle OCTO CODES držet do konce života?

Po absolvování již několika ročníků vím, že OCTO-GRAM vám přiroste k srdci a bude vás navíc bavit. S tímto způsobem stravování i myšlení získáte úplně jiné úhly pohledu na své tělo, na svůj život, na své zdraví.

Pochopíte, proč potřebujete vy zrovna to či ono, a proč je zrovna u vás potřeba se vyvarovat něčemu jinému.

Naučíte se vnímat a respektovat potřeby vaše těla, začnete si věřit.

Naučíte se ctít vaše tělo jako váš chrám a věřte, že už mu znovu nikdy nezačnete znovu ubližovat.  

Uvědomíte si spoustu AHA momentů, čímž se naučíte pracovat se svými nevědomými programy, které vás celá léta ovládaly.

Jako benefit získáte mnoho nových přátel a spřízněných duší. A jak už jsem psala, věřte, že být součástí podporující skupiny žen, které to mají úplně stejně je dar z nebes. Ženy, které jsou součástí dalších našich našich projektů to jen potvrdí.

Dášu a metodu OC Táni Havlíčkové jsem poznala před mnoha lety, byla jsem hned u Dáši na konzultaci, nakoupila knihy… Nic moc jsem neočekávala. O to větší bylo moje překvapení a nadšení. Úplně mi to změnilo pohled na svět, moji rodinu, kamarády, kolegyně, klienty.
Dáša je pro mě hlavně velkou inspirací, studnicí znalostí a praktických rad v péči o tělo i duši. Umí ve správnou chvíli nakopnout, ale i pohladit. Má snad rentgenový zrak a nic jí neunikne.
Pokud řešíte – co jíst? - co si obléci - proč vás kde bolí? Pokud - chcete zhubnout - chcete být zdravé a krásné - chcete se cítit spokojeně - chcete svým oblečením vyjadřovat a vyzařovat, kdo doopravdy jste, určitě Dášu vřele doporučuji.
Poznejte se, respektujte se, zamilujte se do toho, koho objevíte. Pokud stále váháte, Dášu vřele doporučuji. Je to pecka ji pozorovat při práci, třeba při asistovaných nákupech, čeho si všímá, jak bystrým okem všechno hned vidí a nic jí neunikne.
Stejně tak s jídelníčkem, stravou a doporučením, které potraviny jsou pro mě vhodné. Ten pocit, kdy se ve svém těle cítím skvěle, bych přála každé z nás.
Dáši děkuji
Veronika Ježková
Mílá Dáši, moc děkuji za báječný on-line program Octo-gram. Nevěděla jsem, co mě čeká, ale chtěla jsem změnu a očistu ve stravování, tak jsem se rozhodla přihlásit. Vnímat tělo, jak se bráni a vzteká, když mu sebereme berličky a různá cukrátka jsem zvládla jen díky podpoře skupiny, která byla tvořivá nápomocná a podporující.
Tvoje vedení, znalosti a profesionalita ve stravování, OC stylu a psychosomatika je až nadpozemská a to nepřeháním. Octo-gram mi změnil pohled na stravování a tělo a mnoho změn se stalo novým návykem, ale ještě to muže být lepší a pokud někdy bude další možnost Octo-gramu, rada se opět prihlasim.
Ještě jednou moc dekuji
Kateřina Veselá

A jak bude tedy vypadat společná 3měsíční práce? Než kliknete na tlačítko TO CHCI, seznamte se detailně s obsahem celého kurzu, ať víte, na co se můžete těšit.

Už se na naši společnou práci moc těším❤️.

Jednoduchosť, vitalita a spokojné bruško. Tak by sa dala charakterizovať moja osobná skúsenosť s OctoGramom. Jednoduchosť vo varení, v nakupovaní a ušetrenie času aj peňazí. Pretože som sa naučila čo robí dobre môjmu telu a naopak, ktoré potraviny ho zaťažujú. A tak kupujem dookola tie isté potraviny a varím dookola tie isté jedlá, lebo mi chutia a robia mi dobre. Nepotrebujem žiadne výživové tabuľky a poradcov, lebo moje vlastné telo je môj radca.
Ak sa človek naučí stravovať vedome, stratí prebytočné kilogrami, odstránia sa zdravotné problémy a žije spokojne a vitálne vo svojom tele.
Zuzana Kmecová
Octogram je skvělý nejen na shození přebytečných kilogramů. Je úžasný také v tom, že vás naučí poznávat více vaše fyzické tělo. Vnímat intenzivněji všechny emoce a pocity. Naučí vás mít rád své tělo a vážit si ho.
Octogram mi pomohl zjednodušit jídelníček, zrychlit nakupování jídla i vaření. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a zejména zbořila hodně starých mýtů o zdravé stravě. Velkým bonusem byla podpora skupiny a vzájemná inspirace.
Jana Karlíková

 

Jak bude tedy program probíhat?

1. měsíc – budeme pracovat společně na vyčištění a vyživení našich těl

 • Jelikož tu máme podzim, blíží se období s chladnějším počasím a období náročné z hlediska imunitního, naše tělo si víc než jen přeje, abychom mu věnovaly zvýšenou pozornost. Než začneme zkoumat detailně naše jedinečná těla, potřebujeme se očistit od toxinů a starých nánosů jak na fyzickém, tak na emočním těle. Jen tak budeme schopné svá těla dokonale vnímat bez toxinových filtrů. Ale nebojte, vše v pohodě společně zvládneme.
 • A právě imunita bude našim ztěžejním tématem při podzimní detoxikaci. Řekneme si, které orgány jsou z hlediska TCM na podzim nejvíce zatíženy a jak je podpořit, které potraviny přispívají k podpoře imunity, které vhodné potravinové doplňky užívat.
 •  Aby byl výsledek trvalý, je potřeba si uvědomit ty nefunkční vzorce, které nás ovládají. Provedeme tedy malou retrospektivu do našeho dětství, dospívání i let nedávných a uvědomíme si okolnosti, které vedly k tomu, že se naše těla začala obalovat nebo zdravotně haprovat. Ukážu vám zcela jiný úhel pohledu na vaše tělo. Naučím vás, jak vnímat vaše tělo jako dokonalou schránku pro vaši duši. Naučím vás přemýšlet nad svou jedinečnou bytostí jako celkem, a jak si nastavit stravovací návyky tak, aby pro vás byly udržitelné a už nikdy jste nespadly zpátky do starých kolejí.
 • Budeme pracovat i na úrovni duševní. Víte, že já zastávám teorii spolutvoření, a proto jsem požádala mé skvělé kolegyně, která se též zabývají lidkým tělem, zdravím, a naší psyché, aby spolu se mnou pro vás připravily krásný inspirativní a podporující prostor ve skupině. Můžete se těšit na úžasné meditace, rituály, také na inspirace na různé druhy cvičení. Také na to, jak pracovat na zvědomování si svých emocí a jak s emocemi pracovat a podpořit jejich zvládání Bachovými květovými esencemi. Díky této kombinaci práce na vašem těle i na vaší duši se stanete odborníkem na svou bytost na slovo vzatým a už nikdy nebudete potřebovat žádného výživového poradce či kouče, už budete svému přirozenému nastavení rozumět samy.
 • Povíme si i něco o našich myšlenkách, jak tvoří naši realitu a jak si díky vizím a vizualizacím můžete vysnít vaše nové já. Protože jak už po několikáté zdůrazňuju - právě práce na všech třech úrovních našeho bytí, tedy těla, srdce a hlavy  - vedou k tomu finálnímu výsledku, kterým je to, abyste si vybudovaly krásné, štíhlé, a hlavně zdravé tělo. A takovou cestu, vám právě OCTO-GRAM přináší.
 • Zaměříme se také na vhodný pohyb. Mám pro vás připraveno několik výzev. Ale nebojte, jsou zvládnutelné pro každého a samozřejmě v závislosti na stylu😏 O vhodnosti a prospěšnosti pohybu pro naše tělo není určitě pochyb, takže se máte i v tomto směru na co těšit. Povíme si o a i vyzkoušíme si Nordic walking, sporťačky ocení výzvu se švihadlem a jinovky si zřeba dopřejí péči při hormonální józe.
 • Věnovat se budeme nově i prostoru kolem nás. A to detoxikaci našich domovů. Pokud totiž pobýváte většinu času v toxickém prostředí, jste zahlceny nejrůznějším harampádím a nefunkčními věcmi, ani vaše vnitřní detoxikace nemůže probíhat, jak by měla. Venku už bude brzy tma, takže se můžeme naladit i na očistu našeho domácího prostředí a vyklidit si své šuplíky, skříňky. Rozloučit se se starými, nepotřebnými věcmi nám pomůže v propouštění minulosti a vytvoření prostoru nového. A pro rozproudění nové energii uvnitř i koolem nás.
 • Založíme si jídelní deník pro psaní všech našich poznámek. Je to skvělá koučovací pomůcka pro naučení se vnímat své tělo, mysli i emocí na maximum.

2. měsíc – zefektivníme proces čištění a vyživení

 • Budeme zkoumat naše těla trochu podrobněji. Začneme zařazovat zpět zakázané potraviny z prvního detoxikačního měsíce, budeme si zapisovat co nám dělá a nedělá dobře.

 • Povíme si o krevních skupinách a jejich vlivu na naše stravování včetně specifikací pro každou z nás.

 • Uděláme si test na zjištění metabolického typu, ten nám pomůže v nasměrovaní na vhodné potraviny a také zjistíte, zda je to v souladu se stylem Octo Codes! Prostě vše se vším souvisí.

 • Dostanete podrobné informace o makro i mikroživinách ve stravě.

 • Povíme si, co je a není zdravá alternativa cukru, jak je to s cholesterolem, jaká další specifika ovlivňují náš metabolismus a spoustu dalších témat souvisejících s výživou.

 • Zhodnotíme vhodnost potravinových doplňků v každodenním životě.

 • Do stravovacího programu zařadíme metodu přerušovaného půstu v několika variantách, aby si vybral opravdu každý.

 • Podzimní update letošního Octo-gramu je v pozorování a vnímání vlivu sacharidů na náš organiznus. Kdo bude chtít, může si vyzkoušet 14 denní aplikaci, se kterou vás seznámím😏😎

3. měsíc - zaměříme se na metodu OCTO CODES

 • Povíme si, jaké stravování je vhodné pro každý z 8 stylů OCTO CODES.

 • Popíšeme si vhodné pohybové aktivity a formu relaxace pro každý styl.

 • Zaměříme se tentokrát i na popis a charakteristiku jednotlivých stylů a na samotné hledání stylu vašeho či někoho z vašeho okolí. Zvědomíte si tím vliv vašeho okolí a vaší rodiny na vaše dětství a dospívání. Odtud pramení nejvíce nefunkčních programů týkajících se jednak naší váhy, ale i třeba našich talentů.
 • Zhodnocením si svého jídelního deníku a vyhodnocením, ke kterému stylu dle stravy inklinujete, zjistíte,  jestli to je to opravdu váš styl, či pouhé opakování naučených vzorců z rodiny.

 • Ve stravování se také zaměříme téma na odkyselujícící stravy, povíme si o PH potravin a o zásadotvorném jídelníčku, který zabraňuje vzniku zánětu v těle, popřípadě jeho léčbu. Nyní v 21 denním poprázdninovém restartu jsem se ujistila, že je to velmi důležité téma, které je neustále potřeba připomínat.

 • V rámci zhodnocení projektu se můžete těšit na sebekoučovací otázky a také obdržíte návod na udržení dosažených cílů.

Existuje mnoho online kurzů i online výzev. OCTO-GRAM je jedinečný v tom, že zahrnuje jak očistu, detoxikaci a výživu organizmu, tak i práci na všech třech úrovních lidského bytí, tedy s tělem, duší i myslí každé z vás.

Mnoho kurzů se snaží předat co nejjednodušší návod na dosažení cíle, tedy zhubnutí.

Většinou dostanete jednotný jídelníček, jednotný návod, jak na to, který je shodnýpro všechny.

Ano, krátkodobě tyto metody fungují. Stejně tak, jako když si koupíte nějaké koktejly, které nějakou dobu popíjíte místo jídla, když chcete rychle zhubnout do plavek.

Dlouhodobě jsou ale tyto přístupy neudržitelné. A to, o co nám jde v OCTO-GRAMu, je naučit vás vnímat natolik svoje tělo, pochopit jeho fungování a jeho reakce na určitá jídla, aby už jste žádný další kurz o stravování nepotřebovaly.

Vy samy si určíte dle reakcí vašeho těla, které potraviny jsou pro vás vhodné, či nevhodné, jestli budete jíst 3x nebo 5 x denně, jestli vám dělá dobře postění se 10 nebo 16 hodin.  Všechno je čistě na reakcích právě vašeho jedinečného těla. Jako máme každý jiný otisk prstu, máme totiž každý jiný i metabolismus. A tak jediná udržitelná cesta ke zdravému a štíhlému tělu, je jeho dokonalé poznání a vnímání a následně jeho plné respektování.

Co často vidím je, že když totiž kurz či projekt, kde máte předem daný jídelníček, předpřipravený ucelený nákupní seznam atd. skončí, skončíte i vy, protože nevíte, jak dál. To se vám díky OCTO-GRAMu nestane. Už napořád budete mít své zápisky ve vlastním deníku, své vlastní poznámky s reakcemi vašeho vlastního těla na tu či onu potravinu, na četnost denních jídel, záznamy o pohybu, který jste si užila či neužila atd.

Samy si totiž vytvoříte během těchto 3 měsíců návod na jednoduchý životní styl právě pro VÁS. A to prostě chcete!!!

Vytvoříte si svůj vlastní návod na spokojený život plný zdraví, perfektně fungujícího metabolismu, na štíhlou postavu, na krásu své vlastní duše... Jednoduše se budete cítit tak, že budete prostě ÚŽASNÁ a budete přinášet ostatním inspiraci, jak žít plnohodnotný zdravý životní styl.

A že to funguje, si můžete ověřit u mnoha našich účastnic, které už OCTO-GRAMem prošly.

Zdravá výživa ma zaujímala dlho, (a to nerada varím ) ...kupovala som literatúru, sledovala trendy, a hoci som nikdy nemala nadváhu s nadšením a zvedavosťou som sa zúčastnila už testovacej verzie OCG, kde som prvýkrát narazila na úplne nové a prevratné poznatky, ktoré všetky predchádzajúce vedomosti postavili na hlavu. A práve tu bol kameň úrazu – vedomosti = rozhodovanie sa hlavou. Predtým som síce kupovala šaláty “lebo sú zdravé”, urobila pokus s vegetariánstvom (kým ma rodina nezrušila) proste pokus/omyl.
Vytriezvenie prišlo až pod vedením razantnej Táni a výbornej výživárky, empatickej Dáši, keď som začala počúvať namiesto hlavy telo... Po úvodnej sacharidovej chrípke si začalo telo “teteliť blahom”, početné migrény sa minimalizovali, prestalo nafukovanie a zistila som, že táto investicia do seba patrí k tým najlepším v živote. Zaujímavé v skvelej partii bolo, že mne podobná skupinka žien mala podobné chute, preferovala zeleninu teplú, chutilo jej maso, …kým iné sa menili na zajace a nadšene chrúmali surovú zeleninu (ktorá mne preliezala v chladničke cez police).
Úžasná a neoceniteľná bola podpora skupiny a samozrejme rady Dáši, ktorá našla vždy odpoveď a pomohla. Bez zaváhania som OCG absolvovala s Dášou ešte asi 3x... a dostala veľmi cenné rady, ktoré pomohli aj členom mojej rodiny, za čo Ti Dáška, aj touto cestou zo ďakujem.
Ivka VonKomerová
Milé ženy! Pokud nevíte, jak začít s detoxem, zbavit se přebytečných kil, nakopnout metabolismus, dozvědět se něco zajímavého o potravinách, objevit nový životní styl, ale hlavně úžasnou metodu OCTO CODES, zkuste to v programu OCTO-GRAM! Tento projekt mě naučil dívat se na stravování úplně jinýma očima. Až tady jsem pochopila, co způsobuje moje nabírání na váze, nadýmání, pálení žáhy, špatné zažívání a problémy s metabolismem. OCTO-GRAM vás toto všechno naučí, a to velice zajímavou formou.
Jako nejsilnější pomocí pro mne bylo sdílení s ostatními ženami. OCTO-GRAM je totiž podporující metoda a já se opět ráda přidám!
Jana Langmajerová
Začalo to nenápadně: kolegyně v práci zhubla asi 20 kg a přitom nedělala nic jinak, než obvykle. Jen snídala vývar s vajíčkem, což mi sice připadalo zvláštní, ale výsledky mluvily za všechno. Její ranní polévky ve mně ale probudily zvědavost, a za zeptání člověk nic nedá, že?
Tak jsem se dostala na stránky Táničky, a okamžitě po přečtení prvních pár informací a shlédnutí jednoho videa, byla další moje cesta jasná. Přihlásila jsem se do Octogramu, kde jsem byla hned 2x. Byla jsem v OctoCodes, kde jsem zjistila, kdo jsem. Byla jsem v Tajemství harmonie, které mě provázelo celý rok. Tedˇ jsem v SimlOCitas, abych si život zjednodušila.
Octogram mě nasměroval k základním potravinám, průmyslově nezpracovaným. Vzhledem k tomu, že vím, jaký jsem typ, znám potraviny, které jsou pro mě vhodné. Nemusím nic hledat, nic vymýšlet a při nákupu vím, co chci. Život je o mnoho jednodušší a tělo za to děkuje. Tedy pokud zrovna nemám pocit, že můžu jíst všechno. To se pak vrací kg navíc a pletˇ jasně ukazuje, co si o mém počínání myslí.
Jsem ráda, že můžu být s vámi, děkuji za několikaletý doprovod životem, za všechna vaše videa a doporučení. Jsem ráda součástí NAŠÍ smečky stejně naladěných úžasných lidí a těším se na další projekty. Doufám, že jich bude ještě hodně.
Rea Gabbichler

Moje POSLÁNÍ je inspirovat vás na cestě, kterou sama kráčím. Žít v souladu těla, srdce i hlavy. Prostě žít naplno svůj styl, stravovat se v souladu s ním, protože tak mé tělo nejlépe prospívá. Vy, co už mě znáte, tak víte, že to, co vás učím, to sama žiju.

Umím vám dát jednotný jídelníček dle klasické racio stravy nastavený na 8 tisíc KJ, který je použitelný pro všechny ženy v produktivním věku...

Už delší dobu, ale vím, že takhle to nefunguje.

Chci vám ukázat, že existuje mnohem promakanější a mnohem víc individuálně zaměřený projekt OCTO-GRAM, který je tou správnou cestou.

A cesta je cíl!!

Možná už jste nějaké detoxikační výzvy zažily, pár diet na vlastní kůži vyzkoušely a dílčí kroky podnikly. Ale chybí vám třeba souvislosti,  ucelené vedení, podpora spřízněné skupiny žen, které jsou na stejné lodi....

A co to zkusit tentokrát podle OCTO-GRAMu?

Vše výše uvedené v tomto 3měsíčním programu nejdete.

Nemůžu vám slíbit, že zhubnete 10, 15, 20 kilo. Ukážu vám ale, jak na to, aby to šlo lehce a v souladu s vaším tělem, vaší duší i vaší hlavou. Pouze pokud máme tyto 3 úrovně bytí, na které neustále apeluji v souladu, můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků a udržet si je dlouhodobě. Mám pro vás KNOW-HOW, které jste ještě nepoznaly.

Je to taková vyšší dívčí. Taková nadstavba nad všemi výživovými kurzy. Je to ten nejlepší stravovací styl pro vědomé ženy.

Možná jsem vás teď trochu vylekala a vaše mysl se vzteká…

Úplně vidím, jak se objevují výkřiky vašeho ega jako to nepotřebuju, NEMÁM ČAS ani vařit, natož číst, že to NEZVLÁDNETE, že je to moc dlouhá doba, jste na to moc líná, stejně jsem nikdy nic dlouhodobě nevydržela, že není na to teď ta správná doba, atd...že mám pravdu?

Věřte, že tentokrát to dokážete!

Sama to znám a vím, o čem mluvím. Vždy je potřeba ta správná motivace, podpora skupiny a vedení, kterému budete důvěřovat.

Taky vnímám omezení v podobě nedostatku času, nerada trávím v kuchyni celé dny, jsou přeci mnohem lepší aktivity, než je vaření😏😎.

Ale to rozhodnutí stojí za to!

Do celé očisty půjdu samozřejmě s vámi, abychom držely společnou energii. I pro mě má závazek ke skupině obrovskou váhu. Takže i já se překonám a dám si celé 3 měsíce poctivě s vámi.

Co by se stalo, kdybych vás jen podporovala z povzdálí, z pozice autority a nebyla opravdovou součástí skupiny?

Co kdybych podlehla pocitu, že to přeci nepotřebuju, že jsem zdravá, žádná kila navíc nemám, a že se mi nechce zkoumat další reakce mého těla? Vždyť už jsem nastudovala skoro všechno.

No nepřišla bych nikdy na další a další souvislosti, které ovlivňují naše bytí. Pouze vlastní zkušenost je ta nepřenositelná. A ani není nikdy stejná. Takže mé tělo tentokrát může reagovat úplně jinak, z jiné úrovně bytí.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem spolu s Táňou byla součástí testovací skupiny OCTO-GRAMu a mohla zkoumat další vlivy, které ovlivňují naše stravování.

Zkrátka neznám lepší způsob stravování, než je OCTO-GRAM a lepší životní styl než je podle Octo Codes!

Když vidím tu obrovskou spoustu žen, které OCTO-GRAMem prošly a jakých výsledků dosáhly, jen mě to ujišťuje, že prostě nic lepšího není. Každá si zvolí dle svého těla a stylu, co jí svědčí.

Všechny výživové směry, které znám, a které jsem sama vyzkoušela, mi prostě nepřišly dlouhodobě udržitelné. OCTO-GRAM je v tomto jiný. Můžu si ho přizpůsobit i podle ročního období, podle pracovního vytížení, prostě podle dané situace, protože znám potřeby svého těla. Vím, že dlouhodobě na raw stravě nevydržím, protože mi je zima, paleo strava je na mě moc tučná, z přemíry masa mám oslabená střeva, dlouhodobé vegetariánství u mě zas vede k chutím na sladké. To vše jsem si vyzkoušela na vlastním těle!!

Stravovací program dle OCTO CODES, OCTO-GRAM, je v porovnání s jinými stravovacími směry přesahový. Proč?

 • Zohledňuje vhodné a nevhodné potraviny pro každého jedince.
 • Pracuje s krevní skupinou.
 • Pracuje s metabolickým typem.
 • Zohledňuje styl dle OCTO CODES.
 • Svůj systém stravování si vycizeluje vy samy – někdo může být vegetarián, jiný bude prospívat na bílkovinné stravě.
 • Vždy používáme jen kvalitní základní suroviny, žádné průmyslově zpracované polotovary.

Opravdu stojí za to, se sobě 3 měsíce věnovat intenzivně, bude vám to ku prospěchu do konce života. Investovaný čas i finance se vám mnohonásobně vrátí.

Moje tělo si vždycky vrní blahem, když mu věnuju další čas a hýčkám si ho nově nabytými poznatky. Ocení každou chvíli, kterou mu věnuju při přípravě třeba čerstvé šťávy, výživově hodnotného zeleninového salátu, nebo třeba luxusně připravené ryby na gril.

OCTO-GRAM je jedinečný v tom, že zohledňuje ještě můj styl.  Vím třeba, že žlučník není z mých top silných orgánů, tak moje trávení nezatěžuji zbytečně smaženými ani tučnými jídly. Naopak vím, že jsem sacharidový typ a že bez ovoce neudělám ani ránu. A taky vím, že mým energeticky nejslabším orgánem jsou játra a nebudu tedy tělíčku škodit přemírou alkoholu.

Jsem moc ráda, že v momentě, kdy u mě dozrál bod, kdy chci ve svém životě něco změnit, jsem objevila OCTOGRAM.
Potkala jsem tam "báječnou smečku" stejně naladěných žen. Nejen, že jsme shodily nějaké kg a předávaly si navzájem nové recepty, ale měly jsme podporu celé skupiny pod vedením skvělých žen Táni, Dášky a Verči.
Mě to nastartovalo pro moji další cestu a navázala jsem i nová přátelství. Pokud máte i vy takovou příležitost, tak jí určitě využijte.
Eva Volejník
Nic není náhoda, ani moje setkání s Octogramem. Přišel mi do života v době, kdy moje duše i tělo volaly o pomoc. Tak nějak jsem od začátku věděla, že tohle je konečně „ono“. Začátky, kdy se tělo čistilo a pronásledovaly mě moje chutě střídavě na sladký a na slaný nebyly úplně jednoduché. Po týdnu už bylo líp a najednou byl měsíc pryč a vlastně mi nic nechybělo. Protože potřebuju všechno vyzkoušet na sobě, zkusila jsem i to, co s vyčištěným tělem udělají 2 pytlíky čokoládových bonbónů. Probdělá noc s křečema celýho těla byla fakt výživná. A tehdy poprvé, já introvert, jsem se odvážila napsat do naší skupiny. Reakce děvčat byly laskavé, pečující, chápající. Poprvé jsem pochopila, jakou sílu má smečka. Když napíšu, že mi Octorgam změnil život, nebudu lhát.
Chtěla jsem se „uzdravit“, uzdravila jsem se, naučila jsem se vidět jinak sama sebe i ostatní, potkala jsem spoustu nádherných bytostí, se kterými jsme společně prošly 3 měsíce vyplněné sdílením, radostí, povzbuzováním, někdy slzami, jak už to v životě bývá. Jako příjemný bonus jsem odložila 8 kg váhy a hlavně, získala jsem pár skvělých kamarádek, se kterými jsme ve styku stále.
S láskou vzpomínám na začátek nového života a s vděčností v srdci děkuji.
Jana Fišáková
Cesta za poznáním, KDO jsem, je podle mého cítění nejpodstatnější cestou, kterou v životě máme podniknout a neutéct z ní, dokud nedojdeme poznání, co nás činí skutečně šťastnými, co nás vyčerpává a kde se bojíme být sami sebou. A protože tato cesta může být někdy velmi klikatá, dostala jsem se i já na své cestě poznání do testovací skupinky OCTOGRAMU. Protože jsem věděla, že moje tělo nelže a když mi něco nedělá dobře, tak sama sebe neoblafnu.
A že díky tomu získám jistotu v mé tehdejší otázce – do kterého toho typu v OCTO CODES tedy patřím? Kde jsou mé skutečné talenty a kam mám tedy směřovat svou pozornost – ať už mi moje obranné mentální vzorce říkají, jakkoliv hlasitě: "To nemůžeš!", "Jsi moc!", "Nepředváděj se!"
Nakonec jsem svou odpověď dostala a začala naplno žít svůj sen. I když proces, kterým jsem díky programu OCTOGRAM prošla byl, co se do prožitku počítá silně detoxikační na všech rovinách, stálo to za to. A dnes mohu stát pevně v síle svého potenciálu a objevovat jeho obzory, hlubiny i výše. A jsem za to nesmírně vděčná. Byla a stále je to krásná a dobrodružná cesta.
Míša Matějíčková

Možná vás ještě napadají třeba otázky:

 • Jaká bude časová náročnost celého programu?

  Projekt OCTO-GRAM je rozdělen do 3 měsíců, které na sebe navazují. Celkem spolu prožijeme tedy 12 týdnů. Každý týden dostanete 1 video, ve kterém vám vysvětlím, co nás daný týden čeká. Během týdne s vámi budu ve spojení ve facebookové skupině, která je určená jako podpůrná a zda se zapojíte do sdílení, záleží jen na vás.
  První týden bývá nejnáročnější. Je to kvůli tomu, než se zorientujete v problematice, vytvoříte si své nákupní seznamy, zavedete pro sebe vhodný systém. Pak už vám to půjde všechno samo.
  Tento kurz není o plnění úkolů. Veškeré informace budou pouze doporučením, jak to funguje mně. Samy si ale můžete zvolit jiný postup a není nutné se striktně držet mých doporučení. Důležité je rozumět tomu, proč třeba danou věc z jídelníčku vynecháváme, jak detox funguje atd.

 • Budu si muset vařit?

  Ano, bez aktivní přípravy všech jídel své tělo dokonale nepoznáte. Dostanete úvodní seznam doporučených potravin a tipy na jejich zpracování. Vaší kreativitě se ale meze nekladou, takže pokud nejíte třeba brokolici, nahradíte si jí jinou vhodnou zeleninou. Já sama vaření úplně nemiluju, takže ode mě dostanete tipy na jídla z jedné pánve, jednoho plechu, které jsou hotové coby dup. 😊
  V každém projektu ale bývají i zdatné kuchařky, které se rády dělí o své inspirace a fotíme si navzájem své talíře a sdílíme, co funguje právě nám – který hrnec, která pánvička atd.

 • Dá se vše zvládnout při zaměstnání?

  Ano, určitě dá. Jde opravdu o pár prvních dní, než si nastavíte svůj vlastní systém. Zjistíte, co nakupovat, co potřebujete mít doma neustále, bez čeho se neobejdete a naopak, co můžete už napořád pustit k vodě. Navařit si můžete i na víc dní dopředu, takže ne každý den je potřeba dlouho do noci stát u plotny a stresovat se. 😊

 • Jsou nějaká omezení pro to, kdy projekt OCTO-GRAM není vhodné absolvovat?

  Limitující může být pouze závažné zdravotní omezení, jak akutní, tak dlouhodobé systémové. Běžné neduhy související s metabolickým syndromem jako je vyšší krevní tlak, vyšší hladiny krevního cukru či triglyceridů, omezením nejsou, ba naopak. Tam projekt OCTO-GRAM pomáhá. A ještě samozřejme kojící a těhotné ženy potřebují zvláštní péči a trošku úlevy v detoxu. To si ale v projektu všechno povíme.

Pokud máte ještě nějakou otázku, která by vás k projektu zajímala, napište mi na email: zlaskyksobe@gmail.com

Kolik takový speciální tříměsíční kurz stojí?

Když se podíváte na obsah kurzu, asi si řeknete že takovéto celoživotně nabyté know-how, a na vlastní kůži vyzkoušené informace, se kterými vás v OCTO-GRAMu naučím pracovat má desetitisícovou hodnotu. Kolik by tedy měl tedy OCTO-GRAM stát?

Na tuto otázku není lehké odpovědět, protože spočítat čas strávený nad knihami, nad vyposlechnutými videi, a ještě připočítat hodnotu všech vzdělávacích kurzů, které si já sama neustále dopřávám k neustálému seberozvoji, to by byl nadlidský úkol a ta částka by se opravdu musela pohybovat v řádek desetitisíců. 😊

Jelikož jsem ale denně ve spojení s vámi, mými klientkami, vím samozřejmě, že taková částka je pro vás v současné ekonomické situaci nereálná.  

A jelikož já svou práci miluju, stejně jako OCTO CODES a stejně jako zdravý životní styl, jde mi hlavně o to, šířit toto učení mezi co nejvíce žen, protože ty můžou být pak zas vzorem pro své děti a celá společnost se může začít uzdravovat.

Cena za 3měsíční kurz OCTO-GRAM je tedy tentokrát míň než 10 tisíc kč.

Ta částka včetně bonusů je pouze nyní 

6.900,- Kč

Jako PRVNÍ BONUS budete mít mou osobní podporu ve Facebookové skupině po celou dobu projektu, kde společně vytvoříme nádhernou energii OCTO-GRAMové smečky. 😊

Jako DRUHÝ BONUS získáte další videa mých milých kolegyň ze sféry stravování, zdraví, pohybu a duševního rozvoje.

Jako TŘETÍ BONUS pro vás mám letos přichystané velké překvapení, na které jsem přišla v průběhu našeho 21 denního poprázdninového restartu, který jsme právě ukončily. Holky tam dávaly tak skvělé recepty a fotky, že jsem se rozhodla, že během letošního podzimního Octo-gramu budu vše pečlivě sbírat a vytvořím vám z nich takový e-book, nebo chcete-li Octo-gramovou kuchařku, kterou obdržíte zcela zdarma jako památku na vaše vynaložené úsilí a zůstane vám jako inspirace do dalších let.

Cena je konečná, nejsem plátcem DPH.

Věřím, že tato částka, kterou investujete do sebe, do svého zdraví se vám vrátí v penězích ušetřených za léky, které už nebudete potřebovat, za nejrůznější potraviny, které už si nebude kupovat, a za nesmyslné pytlíkové diety před každou dovolenou, kdy budete chtít být štíhlé. 

Samozřejmě záleží, jak moc intenzivně se do práce pustíte.  Ať už uděláte ale sebemenší změnu ve svém přístupu k vašemu tělu, ve svém stravování, vaše tělo vám bude neskutečně vděčné.

Přístupy do projektu máte na 1 rok, což je dost dlouhá doba na to, pustit se do práce a něco změnit. Tím, že ale tentokrát začneme společně v říjnu 2023, bude práce intenzivní od samého počátku a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Po skončení programu bude možné si projekt OCTO-GRAM zakoupit jako ucelený online kurz k samostudiu, ovšem již bez mé aktivní přítomnosti.

A víte, co napsala Táňa, když jsem jí požádala o poselství pro nový OCTO-GRAM? ...však si přečtěte samy, i když se u toho trochu červenám☺️☺️☺️☺️☺️, ale je krásné to číst, to zas jo 😏😎

Asi mnohé z vás ví, že jsem původním povoláním módní návrhářka. Ale taky jsem zastáncem teorie, která říká: „nikdy není pozdě na změnu profese, na dovzdělání sebe sama, na nové výzvy.“ OCTO-GRAM v podstatě začal tak, že jsem se stala tlustou 😄.  A to jsem nikdy ve svém životě nezažila a velmi těžko jsem se s tím smiřovala. A tak jsem začala studovat, co bych měla jíst. Jenže všechny dosavadní metody říkaly, že mám jíst zeleninu a celozrnné obiloviny (s tím celkem souhlasím), jenže mně bylo z půlky doporučených potravin blbě. A to se mi tedy nelíbilo.

Až jsem objevila starý korejský systém stravování podle osmi různých typů těl – a měla jsem jasno. Jenže i přesto, že jsem přečetla na téma potravin spousty velmi moudrých knih, bylo mi jasné, že v některých informacích se budu neustále pohybovat jen po povrchu. A v tu chvíli přišla do mého života Dáša a já věděla, že my dvě tohle prostě dáme dohromady.

A jak jsem tušila, tak se i stalo. Mnohé informace by bez vědomostí a zájmu Dáši ani v mé knize nebyly. Obě jsme rebelky, ale zatímco já jsem ten, kdo bortí staré nefunkční zásady – Dáša umí jít do hloubky a vysvětlit mně i vám, proč a jak. To já nikdy neuměla.

Dáša je výjimečná v tom, co umí. Propojit systém OCTO CODES a její hluboké vědomosti o výživě, které opravdu jdou do hloubky chápání, jak naše tělo funguje a co je pro něho nejlepší, je prostě něco, CO NIKDO JINÝ, MOŽNÁ I NA TÉHLE PLANETĚ, PROSTĚ NEUMÍ.

A Dáša to umí. A proto vám tento tříměsíční projekt, pod Dášiným vedením z celého srdce doporučuji.

V této převratné době máme všichni jedinou prioritu – a to jsme my – naše zdraví, naše pohoda, naše čistá mysl, díky které si umíme tvořit naši vlastní budoucnost. A přiznám se vám, že já do toho tedy jdu – tentokrát jako nenápadná účastnice v pozadí, protože i já miluju tu sílu skupiny a nenechám si žádný projekt od Dáši ujít.

Táňa Havlíčková

Takže teď nastala ta pravá chvíle, vydat se na cestu za lepším, krásnějším a zdravějším tělem. Podzimní  období tomu krásně nahrává. Očista, restart těla, výživa vaší duše – to je nový OCTO-GRAM.

Jestliže pociťujete náznaky volání vašeho těla, že by potřebovalo restart, očistu od nefunkčních vzorců ohledně jídla, jestliže chcete, aby ve vašem zdravém těle sídlil zdravý duch, pokud se chcete inspirovat ve skupině dalších žen, které touží to tomtéž, teď máte jedinečnou šanci. Startuje totiž náš nový OCTO-GRAM. 

Tak co, jdete s námi do toho?

Chcete se stát součástí OCTO-GRAMové smečky, která čítá již více než 1500 účastnic?

Teším se na vás už za pár dní.

Z lásky k sobě i z lásky k Octo Codes, vaše D.