Často od vás dostávám otázku:
"Jak vlastně ten 3měsíční detoxikační a seberozvojový kurz OCTO-GRAM probíhá?"

Je to jak jinak než celostní práce na sobě. Kdo znáte OCTO CODES, tak víte, že vždy řešíme všechny 3 čáry našeho trigramu -  tělo, srdce i hlavu.

Vždy ženám na začátku programu doporučuji pořídit si nějaký krásný deník, do kterého si budou zaznamenávat všechny své poznatky, vhledy, uvědomění, AHA momenty a samozřejmě i jídlo samotné. Ale hlavně reakce jejich těla v průběhu těchto 3 měsíců na jednotlivé potraviny. A že jich vždycky je 😉😎☝️.

A pokud chtějí sbírat opravdové perly a celý projekt si prožít na maximum, opravdu ženám vřele doporučuju si všechno psát!

Tělíčko v projektu vnímáme a léčíme skrz stravu. První měsíc  buď najedeme na program WHOLE 30, nebo si ženy, které úplně nemusí maso, mohou zvolit zásadotvornou stravu, tak jak se jí učíme v odkyselovacích Restartech. 

Jakmile ženy pochopí, jak se budou stravovat, začínáme rozebírat další související témata, jako je třeba důležitost podzimní detoxikace, jak funguje imunita, které orgány jsou v tom kterém období nejvíce zatíženy, jak je vhodně podpořit a mnoho dalšího.

Učím vás vnímat své emoce,

neb v proběhlých RESTARTECH jsem zjistila, že je to kámen úrazu 🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Hezky si tedy po celou dobu projektu zvědomujeme, píšeme a pozorujeme své emoce  a učíme se s nimi pracovat. Emoční tělo je zkrátka naší součástí a nelze ho vynechávat.

Na úrovni hlavy si ty myšlenky taky hezky společně porovnáváme 😉 😎.

V průběhu programu ženy pravidelně dostávají sebekoučovací otázky, které si hezky zodpovědně  zodpovídají do svých deníků, aby se k nim pak mohly kdykoli vracet. Pozorují i své mentální vzorce a odhalují v průběhu celého procesu, co kdy na svou osobu slýchávaly za narážky související právě s jídlem či postavou.

Krom úklidu a čištění těla, emocí a myšlenek se vždy zaměřujeme i na čištění našeho okolí. 

Je opravdu důležité, aby úklid a detoxikace probíhaly na všech frontách, jak se říká . Takže začínáme obvykle uklízet kuchyň a postupně v průběhu celého projektu si procházíme celý byt. Zvědomujeme si, že tento úklid fyzický opět souvisí s našimi emocemi.

No, těch témat mám vždy pro vás nachystaných spousta. 

Dnes jsem se rozhodla, že vám umožním nahlédnout pod pokličku celého projektu, a že budete moci alespoň očima ochutnat, co za dobroty si během programu dopřáváme a že rozhodně netrpíme hlady, jak by se někteří mohli mylně domnívat.

VYTVOŘILA JSEM PRO VÁS eBook zDARma

eBook s kompletními recepty a fotografiemi

A tak třeba když uvidíte tu nádheru a vytvoříte si vhodný záměr, tedy silné PROČ, tak se třeba příště rozhodnete, vydat se na tuto cestu s námi. A ono se vám pak s takovou konkrétní představou o jídlech samotných bude vyrážet na cestu za vašim novým JÁ mnohem snadněji 😇❤️.

Než vám eBook dorazí do vaší emailové schránky, můžete si zatím navnímat, jak se dnes cítíte ve svém těle, zda byste ho taky nepotřebovaly vyživit, pročistit, či se naučit zase spoustu nového. Poohlédněte se tedy po nějakém hezkém deníku a napište si tam nějaké hezké motto nebo citát, který vás bude motivovat a provázet na vaší cestě ❤️.

Já miluji  třeba toto:

OTEVŘI SE NOVÝM ZMĚNÁM VE SVÉM ŽIVOTĚ.

ČAS DOZRÁL a NĚCO CHCE ODEJÍT.

NECHEJ TOMU VOLNÝ PRUBĚH.  ❤️

nebo toto:

DNEŠEK MUŽE BÝT ZAČÁTKEM VŠEHO, CO JSI KDY CHTĚL!  ❤️

eBook Octo-gramové recepty

Přeji krásné listování motivačním eBookem a věřím, že se spolu uvidíme v nějakém příštím projektu Octo-gram.

A nezapomeňte, že vše děláme Z LÁSKY K SOBĚ ❤️

Z lásky k sobě i z lásky k Octo Codes, vaše D.
Dagmar Kubecová